1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Voodoo Büyüsü

Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
0

Voodoo büyüsü Afrika kıtasında yapılmakta olan tüm büyülere verilen ortak bir ad olarak bilinir. Fakat genel olarak bez bebek üzerinde yapılan büyü de voodoo olarak ifade edilmektedir ve hem kara büyü hem de ak büyüler listesinde yer alır.

Farklı birçok amaca hizmet ile yapılabilen bu büyü soğutma ya da bağlama gibi sebepler ile daha sık tercih edilmektedir. Voodoo büyüsünün yapılması için kişiye ait olan bazı malzemelerin mutlaka temin edilmesi gerekir.

Bunun yanı sıra voodoo büyüleri kişilerin kendi başlarına yapabilecekleri bir büyü çeşidi değildir. O neden ile büyü hakkında deneyim ve yeterli bilgiye sahip olan medyum desteğinden yararlanılması gerekir.

Voodoo ile hazırlanan bez bebek üzerinde yapılan çalışmalar ile kişinin fiziksel olarak zarar uğratılması da mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra psikolojik olarak da sorunları yaşamasına neden olabilir.

Voodoo hakkında bilgi almak ve üzerinizde voodoo büyüleri olup olmadığına dair bakım yaptırmak için ise ilim sahibi olan Medyum Cedide Hoca‘dan destek alabilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Nedir?

Voodoo büyüsü nedir sorusunun yanıtında aslında Afrika kıtasında gerçekleştirilen tüm büyülerin ortak adıdır, demek doğru olur. Fakat tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de voodoo denilince ilk olarak akla gelen bez bebek ile yapılan ve kişinin tüm hayatına etki edebilen büyü gelmektedir.

Voodoo büyülerinin yapımında birçok malzeme kullanılmasının yanı sıra uygulamalar ve tılsımlardan yararlanılmaktadır. Kişiler kendi başlarına bu büyü ile ilgili bilgi edinip yapabilecekleri bir büyü değildir.

Bununla uğraşmaları ve hatalı bir uygulama yapmaları ise zararlı sonuçlara ve sorunların yaşanmasına da neden olabilir. O sebep ile voodoo büyülerinin yapımı ve büyü hakkındaki detaylı bilgiler içinde medyum hoca desteğinden yararlanılması tavsiye edilir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Voodoo büyüsü nasıl yapılır sorusunda büyüde kişinin fotoğrafı kullanılmaktadır. Özel yöntemler ile hazırlanan bez bebek tılsımlıdır.

Bu bez bebek içine büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı konulur. Fotoğraf konulmadan önce de bazı işlemlerden geçirilir. Kişinin fotoğrafının bez bebek içine konulması sonrasında ise kişinin ruhu ele geçirilerek hapsedilmiş olur.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüde, işlem yapılacak olan kişinin birçok bilgisine ihtiyaç vardır. Bu bilgileri doğru olması da son derece önem taşımaktadır.

Doğum tarihinden anne adına ve kişinin eğer ön adı var ise buna kadar her bir detayın incelikle öğrenilerek bildirilmesi de gerekmektedir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Voodoo büyüsü nasıl bozulur soru için öncelikle kişide büyünün olup olmadığına bakılması gerekir. İlim sahibi olan medyum hoca tarafından yapılacak olan bakım işlemleri sonrasında üzerinizde voodoo büyüleri olması durumunda gerekli olan çalışmalar başlatılır.

Voodoo büyülerinin yapılışı son derece zor olmak ile beraber büyünün bozulmasında ise mutlaka ilim sahibi olan medyum desteğinden yararlanılması gerekir.

Her medyum hoca voodoo büyüsünün bozulması için gerekli olan ilime sahip olmayabilir. Bu durum ise kişinin daha büyük sorunlar yaşamasına da sebep olabilmektedir. Bu neden ile voodoo gibi büyülerin bozulması için medyum hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Voodoo Büyüsünü Kim Yapar?

Voodoo büyüsünü kim yapar sorusunda voodoo büyülerinin yapılması son derece zor olup birçok uygulama ve tılsımdan yararlanıldığını söylemek gerekir. Her medyum tarafından yapılabilecek bir büyü şekli değildir.

Oldukça etkili olup anında kişinin tüm hayatına etki edilmesini sağlayan büyü hem iyilik hem de kötülük amacı ile kullanılabilir.

Bu büyüde bez bebeği elinde bulunduran kişi istediği şeyleri kişiye yaptırabilme gücüne de sahiptir. Bu nedenle voodoo büyüleri her medyum tarafından yapılabilen bir büyü değildir. Özel ilme sahip olunması gerekir.

Voodoo Büyüsü Evde Yapılır mı?

Voodoo büyüsü evde yapılır mı sorusunun yanıtında kesinlikle hayır demek doğru olur. Afrika kıtasında doğan bir büyü çeşidi olan voodoo yapımı için özel ilime sahip olunması gerekir. Bunun içindir ki her medyumuna voodoo büyülerini yapabilmesi mümkün olmamaktadır.

Voodoo hakkında detaylı bilgileri almanın yanı sıra voodoo büyüleri için bakım yaptırmak veya voodoo büyüsü bozdurmak içinde Medyum Cedide Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Belirtileri

Voodoo büyüsü belirtileri kişide aniden başlayabilir. Voodoo yapılması ile beraber bez bebek kimin elinde ise kişinin tüm yaptıkları da kişinin elinde olur.

Voodoo Büyüsü Belirtileri

Bu nedenle en etkili ve en kısa sürede gerçekleşmesi istenen şeyin hayata geçirildiği büyü demek doğru olur.

Voodoo büyüsü sonrasında yaşanan belirtilere aşağıda yer açtık:

  • Voodoo büyülerinin altında olan kişi de ani ruh değişimleri yaşanmaktadır.
  • Voodoo yapılan kişide hangi amaç ile büyü yapıldı ise kişi istese de istemese de bazı durumlar içinde yer alır ya da bu durumlar içine kendini anında sokabilir.
  • Voodoo ile âşık olduğunuz kişinin kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.
  • Voodoo kişinin ruhunun esir alındığı büyüdür. Bu neden ile kişi hareketlerinde ya da düşüncelerinde birlikteliği bir süre sağlayamaz.

Büyüler hakkında detaylı yazılarımız burada: https://cedide.com/buyuler/

Yorum Yap