1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Tuz Büyüsü

Tuz Büyüsü
Tuz Büyüsü
0

Tuz büyüsü çok eski yıllardan beri yapılagelen büyüler arasında yer almaktadır. Çeşitli tuzların kullanımı ile yapılan tuz büyüsü bağlama büyüsü olarak da bilinir. Âşık etme, evlilik gibi çeşitli konularda tuz büyüsünden yararlanılabilmektedir.

Tuz büyüsünün yapımında bazı detaylara dikkat etmek gerekmektedir. Bu detaylar arasında ise kullanılacak olan tuz çeşitleri yer alıyor. Kullanılan tuzlar sıradan bilinen tuzlardan değildir.

Medyum Cedide Hoca tarafından temine dilen özel tuz kullanımları ile tuz büyüsü yapılmaktadır. Son derece nadir olarak bulunan ve Asya kıtasında getirilmekte olan özel tuz ile yapılan büyü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize deli divane âşık etmeniz de mümkün olmaktadır

Tuz Büyüsü Nedir?

Tuz büyüsü nedir denildiğinde bağlama büyüsüdür, demek doğru olur. Tuz büyüsü gönül ilişkileri için yapılarak bağlama büyüleri arasında en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Çok nadir bulunan özel tuzlar ile yapılmakta olan tuz büyüsü ilim sahibi olan medyum hoca tarafından itinalı çalışma ile yapılır.

Tuz büyüsü özel tekniklerin kullanılması ile gerçekleştirilmektedir. Bu büyünün ise evde ya da kişilerin kendi başlarına yapabilecekleri büyü asla değildir. İşlem basamaklarına da sahip olan tuz büyüsü diğer bağlama büyülerine oran ile farklılığa sahiptir.

Tuz Büyüsü Nedir?
Tuz Büyüsü Nedir?

Tuz büyüsünün yapımı aşamasında yapılabilecek olan hatalar maalesef geri dönüşü olmayan durumlara sebep olabilir. O neden ile de tuz büyüsünün yapılmasında mutlaka ilim sahibi olan medyum desteğinden yararlanılması gerekmektedir.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tuz büyüsü nasıl yapılır sorusu sıklıkla karşılaşılan sorular arasında yer almaktadır. Tuz büyüsünün yapımında belli teknikler kullanılmak ile beraber her tekniğin yapımında da işlem sıraları bulunmaktadır.

Aynı zamanda tuz büyüsünde kullanılmakta olan tuz sıradan buz değildir. O sebep ile kullanılacak ola tuzun seçimi de son derece önem taşımaktadır.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır?
Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tuz büyüsünün yapımına iyi niyetli çalışmaların yanı sıra kötü niyetli olan çalışmalarda bulunmaktadır. Bu neden ile ilim sahibi olan medyum desteğinin alınması da son derece önem taşımaktadır

Tuz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tuz büyüsü nasıl bozulur sorusunda öncelikle üzerinizde tuz büyüsünün olup olmadığına bakılması gerekmektedir. İlim sahibi olan medyum hoca tarafından yapılacak olan bakım sonrasında üzerinizde tuz büyüsünün olması durumunda tuz büyüsü bozulma işleminden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tuz Büyüsü Nasıl Bozulur?
Tuz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tuz büyüsünün bozulma çalışmasında belli tekniklere yer açılmaktadır. Teknik işlemlerde belli sıralar ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra medyum hoca tarafından belirtilen tüm işlemlerinde harfiyen yerine getirilmesi de gerekmektedir.

Tuz Büyüsünü Kim Yapar?

Tuz büyüsü kim yapar sorusunun yanıtında ilim sahibi olan medyum demek doğru olur. Tuz büyüsünün yapılması işlemlerinde kullanılan tuzdan yapılan işlemlere kadar her bir detay son derece önemlidir. Bunun yanı sıra işlemlerin sıralamasına da dikkat edilmesi gerekir.

Tuz Büyüsünü Kim Yapar?
Tuz Büyüsünü Kim Yapar?

Tuz büyüsünün yapılması sırasında yapılabilecek olan hatalar maalesef geri dönülemez sorunların ya da durumların yaşanmasına sebep olabilir. O nedenle ilim sahibi olan medyum hoca ile iletişime geçerek talebinize uygun olarak tuz büyüsünün yapılması için işlemlere başlayarak doğru bir seçimden yararlanabilirsiniz.

Tuz Büyüsü Evde Yapılır mı?

Tuz büyüsü evde yapılır mı sorusunun da cevap kesinlikle hayırdır. Tuz büyüsünün malzemesinden yapılacak olan teknik işlemlere kadar her bir detay oldukça önemlidir.

Tuz Büyüsü Evde Yapılır mı?
Tuz Büyüsü Evde Yapılır mı?

Kısa sürede etkili olan tuz büyüsü aynı zamanda yenilenme ihtiyacı duymayan ve ömür boyu süren bir büyüdür. Bunun ile beraber yapılan hatalı işlemde geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilmektedir.

Tuz Büyüsü Belirtileri

Tuz büyüsü belirtileri uygulanan sebebe göre farklılık gösterir. Tuz büyüsü sadece iyi niyetli olarak değil kötü niyetli olarak da yapılabilmektedir. Kara büyü şeklinde yapılan büyü kötü niyetli olan büyüdür. Aşağıda tuz büyüsünün belirtilerine maddeler halinde yer verdik:

 • Tuz büyüsünün kara büyü olarak yapılmasında büyü altındaki kişi günden güne erir ve ilerleyen boyutlarda zarar görür.
 • Tuz büyüsünün yapımında bağlama, aşk için yapılanlarında ise niyet kendini kısa sürede göstererek kişi aniden ilgi duymaya başlayacaktır.
 • Tuz büyüsü büyülenen kişilerin sürekli olarak rüyasına belirtilen kişiyi görmesi ile kendini belli eder. Bu rüyaları ise son derece net olarak da hatırlar.
 • Tuz büyüsü sonrasında yaşanan belirtiler arasında ise kişi de ses duymalar da olabilmektedir.
Tuz Büyüsü Belirtileri
Tuz Büyüsü Belirtileri

En Etkili Tuz Büyüsü

En etkili tuz büyüsü yapımında yararlanarak sevdiğinizi kendinize bağlamak isterseniz ilim sahibi olan medyum hocadan destek alabilirsiniz. Sevdiğiniz kendinize bağlayarak sizin peşinizde divane olması kısa süre içinde mümkün olmaktadır.

En Etkili Tuz Büyüsü
En Etkili Tuz Büyüsü

Tuz büyüsünün yapımı son derece dikkat isteyen bir işlem olmak ile beraber kullanılan malzemelerden tekniğine kadar her bir detaya dikkat etmek gerekmektedir. Bu neden ile tuz büyüsünde ilim sahibi olan ve deneyimli medyumdan destek alınması da bir o kadar önem taşımaktadır.

Tuz Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Olur?

Tuz büyüsü yapılan kişi nasıl olur sorusunda yapılan büyünün çeşidine göre farklı durumlar gözlemlenmektedir. Tuz büyüsü yüzyıllardır yapılmasının yanı sıra yıllar boyu hem iyi hem de kötü niyetli olarak yapıla gelmiştir.

Kötü niyetli olarak yapılan tuz büyüleri kara büyülerdir. Bu büyü altında olan kişinin zarar görmesine neden olmaktadır. Bağlama, âşık etme amacı ile yapılan tuz büyüsünde kişi de yaşanan durumlara ise aşağıda yer açtık.

 • Tuz büyüsü yapılan kişi etkisi altında olduğu kişiyi her akşam rüyasında görmeye başlar.
 • Etkisini yapıldığı an hissettirir. Kişi birden ilgi göstermeye, aramaya ya da onunla beraber olmak için çaba harcamaya başlar.
 • Tuz büyüsü ile sevdiğinizi kendinize deli divane âşık edebilirsiniz.
 • Tuz büyülerinin etkisi altında olan kişide iştahtan kesilme ve halsizlikte baş gösterebilmektedir.
 • Tuz büyüsünün etkileri arasında ise kişinin ses duyduğunu söylemesi gelir. Bu genellikle kişi de yaşanan duygu değişimleri sonucu ortaya çıkmakta olup büyünün tam olarak işlediği anlamına da gelir. Kısa süre sonrasında ise bu belirtiler yok olur.
 • Tuz büyüsü etkisi altında olan kişi büyülendiği kişiye âşık olur.
 • Tuz büyüsü yapılan kişi kesinlikle kendisinde büyü olduğunu hissetmez. Sadece yakın çevresindekileri ondaki değişimi anlayabilir.

Yorum Yap