1. Ana Sayfa
  2. Ritüeller

Sıcaklık Ritüeli

Sıcaklık Ritüeli
Sıcaklık Ritüeli
0

Sıcaklık ritüeli, genellikle ilişkilerde tarafların zaman içerisinde birbirlerine hissettikleri sıcaklığın azalması ile ihtiyaç duyulan ve bazı imgelemeler ve dualar yolu ile eski sıcaklığın geri getirilmesini hedefler.

Sıcaklık ve tutku her ilişkinin ihtiyacı olan bir çeşit duygu bağıdır. Bir ilişki devam etse dahi sıcaklık barındırmıyor ise zaman içerisinde bitmeye mahkumdur. Bu sebeple de hem kadın hem de erkek çaresiz kaldıkları durumlarda sıcaklık ritüellerine başvururlar.

Bir ilişkide sıcaklık bulunmuyor ise çiftler zamanla aralarındaki sevgi bağını kaybetmenin yanı sıra güven bağını da kaybedebilirler. Kaybolan güven ise bir ilişkinin en temel gereksinimlerinden biridir.

Güven olmazsa bir ilişki temelinden kopmuş demektir. Çiftler için zamanla kazanılır, geri gelir diye düşünülen sıcaklığın yokluğu aslında ilişkide birçok sorunu beraberinde getirmektedir.

Sıcaklık Ritüeli Nedir?

Sıcaklık ritüeli nedir diye sorulduğunda ise en temel cevap olarak çiftler arasındaki eski ya da hiç bulunmayan sıcaklığı sağlamak için uygulanan bir çözüm yolu denilebilir. Ritüel aslında adından da anlaşılacağı üzere belirli bir alışkanlık ya da rutine oturmuş bazı davranışlar bütünüdür.

Kimi zaman ritüel, büyü ile karıştırılmaktadır. Ancak ritüeller, kişinin hayatın olağan akışındaki davranışlarını doğrudan etkilemez. Ritüel, doğa içerisinde bulunan enerji ve güç kullanılarak sürdürülür. Dahası, kişi üzerinde olumsuz etkilere sahip değildir.

Sıcaklık Ritüeli Nedir?
Sıcaklık Ritüeli Nedir?

Oldukça etkili olan bu sıcaklık ritüelleri yapıldıkları andan itibaren tesir etmeye başlar. Aralarına belirli sebeplerle soğukluk giren çiftler de yeniden sıcaklığı hissetmeye ve hissettirmeye başlar. Ayrıca sıcaklık ritüeli aralarında soğukluk bulunan eş, dost, akraba ve kardeşler arasında da yapılabilmektedir.

Sıcaklık Ritüeli Nasıl Yapılır?

Sıcaklık ritüeli nasıl yapılır sorusunun cevabı ise uzman medyumlarda yatmaktadır. Uzman medyumların doğuştan var olan yetenekleri zamanla öğrendikleri bilgiler ile harmanlanır. Bu şekilde de ihtiyaca yönelik ritüel işlemi yapmaktadırlar.

Ritüellerin amacı, medyumların sahip olduğu bilgiler, dualar ve imgelemeler ile birleştirilir. Uzmanlık alanlarının her birinde profesyonel hizmet sunan medyumlar en etkili sıcaklık ritüellerinin uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Sıcaklık Ritüeli Nasıl Yapılır?
Sıcaklık Ritüeli Nasıl Yapılır?

Sıcaklık ritüelleri için medyum ve hocalar birçok yönlendirme yapmaktadırlar. Kendi yaptıkları uygulamaların yanı sıra verdikleri tavsiyelerle de ritüellerin en kısa sürede tutması için birçok süreci takip ederler.

Ritüeller belirli bir alışkanlığın devamlı olarak uygulanması olarak bilinir. Ancak kişilerin kendileri tarafından uygulanan ritüeller etkisiz olabilmektedir. Eksik ya da yanlış olarak uygulanan her ritüel kişilere boşa vakit kaybı yaratmaktan başka bir şey değildir.

Sıcaklık Ritüeli Nasıl Bozulur?

Sıcaklık ritüeli nasıl bozulur sorusunun cevabı aslında nasıl yapıldığıyla da doğrudan alakalıdır. Sıcaklık ritüeli uzman Medyum Cedide tarafından yapıldığı gibi yine onun tarafından bozulabilir.

Bu ritüeller kişilerin hayatında doğa enerjisi kullanılarak yön verme amacı barındırdığı için oldukça ciddi bir sürece sahiptir.

Sıcaklık Ritüeli Nasıl Bozulur?
Sıcaklık Ritüeli Nasıl Bozulur?

Hocaların doğuştan sahip oldukları yetenekler onlara içgüdüsel olarak nasıl davranmaları gerektiği konusunda yönlendirmeler verir.

Ancak uzun yıllarca kazandıkları deneyimler de onlara profesyonellik sağlar. Bu sebeple de kim tarafından yapılırsa yapılsın bir ritüelin bozulması için mutlaka ki bir medyuma ya da hocaya ihtiyaç vardır.

Sıcaklık Ritüelini Kim Yapar?

Sıcaklık ritüelini kim yapar sorusunun cevabını da uzman medyumlar ve hocalar karşılamaktadır. Sıcaklık çiftler arasında ya da başka bireyler arasında eksikliği gözlemlendiği zaman böyle yöntemler etkili olabilir.

Sıcaklık yalnızca çiftler arasında değil en masum insan ilişkileri içerisinde de ihtiyaç duyulan bir duygudur. Ancak zaman içerisinde sıcaklığın kaybolması gibi olumsuz durumlar insanların hayatının doğal akışında yer edinebilir.

Sıcaklık Ritüelini Kim Yapar?
Sıcaklık Ritüelini Kim Yapar?

Tüm bu olumsuz durumlara karşı ise uzman hoca Cedide’nin uyguladığı sıcaklık ritüelleri bulunmaktadır. Sıcaklık ritüellerinin nasıl yapıldığı ve ne gibi süreçlerin bulunduğu hoca ve medyumlar tarafından bilinmektedir. Hoca ilk olarak kişiyi dinler ve kişinin özel ihtiyacına yönelik özel uygulamalar yapar.

Sıcaklık Ritüeli Evde Yapılır mı?

Sıcaklık ritüeli evde yapılır mı sorusunun cevabı medyum tarafından hayır olarak cevaplanmaktadır. Her ritüel kişiye özel olarak uygulamalar içermektedir.

Farklı kaynaklardan edinilen her bilginin uygulanması olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrıca kaynağı bilinmeyen her türlü bilgi de genel bilgilerle yalnızca kişileri oyalamaktadır.

Sıcaklık Ritüeli Evde Yapılır mı?
Sıcaklık Ritüeli Evde Yapılır mı?

Fakat hoca ve medyumların uygulamaları ile oluşturulan ritüelleri birebir sonuca yöneliktir. Farklı kaynaklardan öğrenilen ve evde gerçekleştirilen her türlü uygulamaya kıyasla hocaların uygulamaları daha kısa sürede en yoğun etkiyi gösterir.

Yorum Yap