1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Mum Büyüsü

Mum Büyüsü
Mum Büyüsü
0

Mum büyüsü iki farklı amaç için yapılmaktadır. Bunlardan ilki kişinin kendisine aşık olmasını istediği kişi üzerine bu büyü yaptırması ikincisi ise karşıdaki kişinin hastalığa düşmesidir. Aşk büyüsü ya da bağlılık büyüsü olarak da bilinir.

Her iki türde de tesiri büyük bu tılsım eş ya da sevgiliden yana aşk görmemiş kimseler tarafından yaptırılır. Genellikle eş ya da sevgililerinin kendilerine sırılsıklam aşık olmasını isterler.

Birden farklı amaç için kullanılabilen mum büyüsü karşındakini aşık etmenin yanı sıra istenilen kişinin hastalığa kapılmasını ve mum gibi erimesini sağlar. Tabiri caizse hastalığa kapılan kişi büyü etkisi ile birlikte mum erir gibi yavaş yavaş erir.

Bu hastalık büyüden sonra ortaya çıkar. Oldukça tesirlidir ve fark edilebilmesi son derece zordur. Konusunda uzman ve altıncı hissi kuvvetli medyum tarafından yapıldığında geri dönüşü olmaz.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mum büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılabilmesi için altıncı hissin kuvvetli olması lazımdır. Ayrıca özel güçlere sahip olmak gerekir. Bu büyü medyumlar tarafından yapılarak bazı ritüeller uygulanarak gerçekleşir. Sırayla yapılacak olan ritüeller ve okumalar vardır.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?
Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayrıca büyü yaptıracak kişi detayları medyumdan öğrenerek medyumun söylediği her şeyi eksiksiz yerine getirmelidir. Ancak bu sayede büyünün kesinlikle tuttuğu söylenebilir. Büyünün gerçekleşebilmesi için öncelikli olarak aşık edilecek kişinin tüm bilgileri medyuma verilmelidir. Medyum Cedide bu bilgilere bakarak büyüyü yapar.

Bu hususta oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde aşık edilecek ya da hasta edilecek kişinin kişisel bilgilerini detaylı şekilde öğrenmek lazımdır. Yapılacak herhangi bir yanlışlık büyünün tutmamasına sebebiyet verebilir.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mum büyüsü nasıl bozulur? Büyünün bozulması için mutlaka konusunda uzman bir medyuma danışmakta fayda vardır. Kendinizin yapacağı işlemlerle bu büyüyü bozmanız imkansızdır. Çünkü büyü yapımı gibi yine aynı şekilde büyülerin bozulma işleminde metafiziksel birtakım çalışmalar gerekir. Sadece özel yetenekleri olan kişilerin büyüleri bozabilir.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?
Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün bozulup bozulmadığının anlaşılabilmesi için öncelikli olarak konusunda uzman medyumlarla çalışmanızda fayda vardır. Çünkü altıncı hissi kuvvetli medyumlar büyük kesin ve geri dönüşü olmaksızın bozarlar.

Güvendiğiniz kişilerle birlikte çalışarak büyünün kesinlikle bozulduğunu görebilirsiniz. Kendini medyum diye tanıtanlara güvenmemeniz ve bu hususta dikkatli olmanız lazımdır.

Mum Büyüsünü Kim Yapar?

Mum büyüsünü kim yapar diye merak edenler için büyü yapacak kişi altıncı hissi kuvvetli ve özel yeteneklere sahip medyumdur. Kulaktan dolma bilgilerle kuvvetli büyülerin hiçbiri yapılamaz.

Bu sebepten dolayı mutlaka bir medyumdan destek almanız lazımdır. Ayrıca konusunda uzman kişinin yaptığı büyülerin ve tılsımların etkisi hemen kendini gösterir ve bu sayede doğru kişiyle çalıştığınızı anlarsınız.

Mum Büyüsünü Kim Yapar?
Mum Büyüsünü Kim Yapar?

Bir büyünün gerçekten yapılabilmesi için medyumlar tarafından özel enerjilerde gerçekleşmesi gerekir. Bu özel yeteneklere sahip kimseler büyüyü yapabilir. Ritüelleri bilseniz bile özel yeteneklere sahip olmadığınız için büyüyü yapamazsınız.

Yine aynı şekilde size büyü yaparak yardımcı olabileceğini söyleyen kimselere inanmamalı ve mutlaka araştırmanızı sağlam yapmalısınız. Aksi taktirde yanlış ya da eksik yapılan büyüler de etkiler çok daha geniş kapsama yayılabilir.

Mum Büyüsü Evde Yapılır mı?

Mum büyüsü evde yapılır mı? Evde mum büyüsü yapmanın hiçbir faydası yoktur. Hangi amaç için olursa olsun mum büyüsü evde yapılmaz. Çünkü bu konuda altıncı hissi kuvvetli kimselerden fayda sağlamak gerekir.

Konusunda uzmanlaşmış ve senelerin tecrübesi ile edindiği bilgilerle medyumlar tarafından mum büyüsü yapılabilir. Oldukça tesirli olan bu büyü hakkında evde yapıldığı söylense bile inanmamanız gerekir.

Mum Büyüsü Evde Yapılır mı?
Mum Büyüsü Evde Yapılır mı?

Evde yapılacak bazı uygulamalarla mum büyüsü yapılamaz. Her aşamayı öğrendiğinizde bile bu büyü yapma imkanınız bulunmaz. Çünkü büyünün gerçekten etki etmesi için metafizik gereğince hislerle ve enerjilerle yoğunlaşmak lazımdır. Özel bir enerjiniz ya da özel güçleriniz bulunmuyorsa bu büyü gerçeğe dönüşmez.

Mum Büyüsü Belirtileri

Mum büyüsü belirtileri kendisini kısa süre içerisinde gösterir. Eğer doğru kişi tarafından yapıldıysa büyü yapıldıktan sonra belirtileri görebilmeniz mümkündür.

Mum Büyüsü Belirtileri
Mum Büyüsü Belirtileri

Bu belirtiler de hangi amaca yönelik mum büyüsü yapıldıysa birkaç gün içerisinde belirti gözlemlenir.

  • Eğer bir kişinin size aşık olmasını istediyseniz kısa süre içerisinde size olan ilgisini fark edebilirsiniz. Tam tersi bir kişiyi hastalıkla sınamak için yapılan bu büyü de kişinin yavaş yavaş sağlığını kaybettiğini görebilirsiniz.
  • Büyüdeki belirtiler net ve keskin şekilde kendini hemen gösterir. Zaten büyünün belirtilerini gözlemlediğinizde gerçek bir kişi tarafından yapıldığını anlarsınız.

Eğer büyü yapıldıktan sonra üzerinden uzun bir zaman geçerek ve hala belirtiler görülmüyorsa bu durumda yanlış kişilerle çalıştığını söylenebilir. Bu sebepten dolayı mutlaka konusunun uzmanı kişilere danışmanızda fayda vardır.

En Etkili Mum Büyüsü

En etkili mum büyüsü yaptıracak kişiler öncelikli olarak amaçlarını belirlemelidir. Farklı çeşitlerde yapılan mum büyüsü genel anlamda aşık etmek için ya da karşı tarafa hastalık vermek için yapılmaktadır.

Bu sebepten dolayı hangi amaca yönelik büyü yaptırmak istiyorsanız net ve ayrıntılı bir şekilde medyumla paylaşmanız gereklidir. Bu sebepten dolayı tam tersi etki etmemesi adına mutlaka bugünün yapılacak kişinin bilgileri eksiksiz şekilde bilinmelidir.

En Etkili Mum Büyüsü
En Etkili Mum Büyüsü

Mum büyüsü en etkili şekilde gerçekleşebilmesi için mutlaka medyum tarafından yapılmalıdır. Eğer konusunda uzmanlaşmamış ve herhangi bir özel güce sahip olmayan kişi tarafından mum büyüsü yapılırsa farklı belirtilerle hiç istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir.

Özel güce sahip olmayanlar yaptıkları büyü ile yanlış işlemler üzerinden kişiyi kendine aşık edecekken hastalandırabilir.

Yorum Yap