1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kara Büyü

Kara Büyü
0

Kara büyü kötü amaçlar ile yapılan maddi ya da manevi çıkarlar için yapılan büyülere verilen bir isimdir. İyi niyet ile yapılan büyülere ak büyü kötü niyet ile yapılan büyülere ise kara büyü adı verilmektedir. Kara büyü insanlara yapılacak olan kötülükler ya da onlara zarar verme niyetlerini besleyen büyülerdir.

Kara büyü ile beraber insanların psikolojilerine etki etmenin yanı sıra fiziksel olarak da sorun yaşamalarına neden olunabilir. Aynı zamanda maddi olarak tüm mal varlığını kaybetmesine de sebep olmak mümkündür.

Kara büyü ile insanların hayatlarını tamamen alt üst edebilir ve onların mahvolmaları sağlanabilir. Ayrıca bazı kara büyüler kişilerin sağlıklarını da olumsuz etkileyerek onların günden güne eriyip yok olmalarına da sebep olabilmektedir.

Kara büyüler ile ilgili bilgi alma ve üzerinizde kara büyü olup olmadığına baktırmak için ise ilim sahibi olan medyum hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü nedir sorusunun yanıtında insanların ruhsal ve fiziksel olarak zor duruma düşmelerine neden olan kötülük amacı ile yapılan büyüdür, demek doğru olur.

Kara büyüler yüzyıllardır bilinen ve yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Birçok büyünün iyi niyetli yani ak büyü olarak yapılması mümkün olup aynı büyülerin kara büyü olarak da yapılması olasıdır.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü yapılan kişide birçok problem yaşanır. Kişinin hayatı alt üst olur. Psikolojisi bozulabilir ve tüm mal varlığını da kaybedebilir. Fakat kara büyüler genel olarak kişilerin sinir sistemini zorlayan büyülerdir. Aynı zamanda kişide zaman içinde sağlık sorunları da yaşanabilir.

Kara büyülerin yapımı son derece zor olmak ile beraber kişilerin herhangi bir medyum desteği olmadan yapabilecekleri büyüler değillerdir.

Bu büyülerin yapım aşaması da son derece tehlikeli olduğu için kara büyü yapımında kişilerin kendi başlarına yapmaya çalışmaları sorunların yaşanmasına neden olabilir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü nasıl yapılır ya da üzerimde kara büyü var mı soruları sıklıkla sorulmaktadır. Kara büyü yapımında özel tılsımlardan yararlanılmaktadır. Bu büyüler farklı uygulama ve ritüelleri içermektedir.

Kara büyü yapımı için ise yapılan büyü çeşidine göre değişen malzemeler gereklidir. Sadece malzemeler değil aynı zamanda büyü yapılacak olan kişi hakkında da birçok bilgininde verilmesi gerekmektedir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü nasıl bozulur ya da kara büyü bozulabilir mi soruları internet ortamında yer alan cevabı beklenen sorular içinde yer almaktadır. Kara büyülerin yapımı son derece zor olmak ile beraber büyüklerin yapımı kadar bozulması da son derece zordur.

Kara büyülerin yapım işleminde uzman ve ilim sahibi medyum desteğinden yararlanılması gerekir. Bunun ile beraber bu büyünün bozulması için de aynı derecede ilim sahibi medyum hoca desteğinin alınması lazım gelir.

Kara büyü bozulması için öncelikle kara büyünün olup olmadığına dair olarak bakımın yaptırılması gerekir. Kara büyü bakım işlemleri sonrasında kara büyünün üzerinizde varlığının belirlenmesi sonrasında büyünün ne amaç ile yapıldığı ve ne büyüsü olduğu tespit edilir.

Akabinde ise ilim sahibi medyum hoca tarafından gerekli olan uygulamalar yapılarak üzerinizde bulunan kara büyünün bozulması sağlanır. Kara büyü hakkında detaylı bilgi için medyum hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Kara Büyüyü Kim Yapar?

Kara büyüyü kim yapar sorusunda kara büyü farklı amaçlar ile yapılmakta olup bu büyünün yapımında ise mutlaka Medyum Cedide desteğinin alınması gerekir. Birçok büyüler hem ak hem de kara büyü olarak yapılabilmektedir. İyi niyet ile yapılan büyüler ak, kötü niyet ile yapılan büyüler ise kara büyü olarak ifade edilir.

Kara büyünün yapımına birçok farklı malzeme ve bilgi talep edilmektedir. Bu bilgilerin doğru olması gerekir. Kara büyünün yapımı ile ilgili olarak internetten birçok farklı bilgi olmak ile beraber kara büyünün uygulamasının yapılması önerilmemektedir.

Kara Büyü Evde Yapılır mı?

Kara büyü evde yapılır mı gibi birçok büyü hakkında sorular yer almaktadır. Kara büyü kötü niyet ile yapılan ve son derece güçlü olan büyüdür. Özel tılsımlar ve uygulama teknikleri ile yapılmaktadır. Tüm tılsımların doğru yapılması ve uygulamanın de belirlenen şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Kara büyü başta olmak üzere tüm diğer büyülerin de evde ya da kişilerin kendi başlarına yapmaları tavsiye edilmez. Böyle bir seçime yer açılması durumunda kötü sonuçlar ile karşılaşılabilir.

Kara Büyü Belirtileri

Kara büyü belirtileri uygulanan kara büyü çeşidine göre değişen şekillerden ortaya çıkar. Kişi kendisinde büyü olduğuna dair herhangi şüpheye düşmemektedir.

Kara Büyü Belirtileri

Kişide yaşana değişimler ya da hayatı ile ilgili olan dalgalanmalar ise sadece yakın çevresi tarafından gözlemlenmektedir. Kara büyü belirtileri ile ilgili olarak kişide yaşanan belirtilere aşağıda yer verildi:

  • Kara büyü etkisi altında olan kişi genellikle sinir sistemi etkilendiği için depresif bir hale bürünür.
  • Kara büyü etkisi aynı zamana kişinin sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Kişiler de yeme içmede sorular yaşanırken günde güne erirler.
  • Kara büyü olan kişilerin hayatlarında aniden büyük değişimler yaşanır. Hayatları alt üst olur.

Yorum Yap