1. Ana Sayfa
 2. Ritüeller

İp Ritüeli

İp Ritüeli
0

İp ritüeli nedir, kimler tarafından yapılır soruları son günlerde sıklıkla gündeme geliyor. Medyum hocalar günümüzde ip ritüelleri yaparak kişilerin arzu ettikleri sonuçlara ulaşmalarında etkili oluyor.

Ritüellerin gerçekleşmesinde medyumların sağladığı hizmetler uzman hizmetlerdir. Dolayısıyla bu tarz ritüeller yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka medyumlardan hizmet almanız önemlidir.

Bu ritüel kişilerin birbirine daha çok bağlanması amacıyla kullanılır. Böylelikle ilişkilerinde sorunlar yaşayan veya boşanma aşamasında olan çiftler bu ritüeller sayesinde ilişkilerini kurtarabiliyor.

Ritüeller en geç 48 saat içinde tesirini göstermektedir. Bu durum ritüeli yapan kişinin yaptırılan kişiye olan sevgi bağına bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Sevgi bağı çok güçlüyse tesir süresi bu süreçte 24 saat içinde kendisini gösterecektir.

İp Ritüeli Nasıl Yapılır?

İp ritüeli nasıl yapılır, her şeyden önce bu ritüeli kendiniz yapmaya kalkmak olası tehlikeli sonuçlar doğurabilir, dolayısıyla bunun farkında olmanız önemlidir.

Bu tarz tehlikeli sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız bu süreçte mutlak suretle medyum hocalardan destek almanız gerekiyor.

İp ritüeli yapımında kullanılan malzemeler;

 1. Kırmızı ip
 2. Mum
 3. Muska
 4. Makas
 5. Tılsımlı sözcükler
 6. Kutsal kitap ayetleri

Olarak sıralanabilir. Bu nesneler yardımıyla ip ritüeller yapılabiliyor, ritüeldeki en önemli faktör tılsımlı sözcüklerdir.

İp Ritüeli Nasıl Yapılır?

Tılsımlı sözcüklerin söylenmesi süreci medyum hocaların kabiliyetine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Dolayısıyla evde kendiniz bu ritüeli yapmaya kalktığınızda tılsımlı sözcükleri bilmeyeceğiniz için sonuç tesirli olmayacaktır.

İp Ritüeli Nasıl Bozulur?

İp ritüeli nasıl bozulur, sorusu genellikle yapılan büyüleri bozdurmak isteyen kişiler tarafından sorulan bir sorudur.

Ritüelin bozulmasında medyum hocalar önemli bir rol oynar, aynı zamanda bu süreçte hocalar bozma işlemini gerçekleştirirken tehlikesiz bir süreç dahilinde süreci yönetirler. Büyünün bozulmasında uygulanan işlemleri,

 1. Büyünün yapıldığı muskayı bulma
 2. Muskayı büyü yaptırılan medyuma götürme
 3. Tılsımlı sözcükler vasıtasıyla muskayı mumda yakma
 4. Muska mumda yandıktan sonra küllerin denize dökülmesi

Yukarıdaki sayılan 4 faktör ip ritüelinin bozulmasında uygulanan faktörler olarak ön plana çıkıyor. Ritüel bozulduktan sonra mutlaka küllerin denize savrulması ve tılsımlı sözcüklerin gene bu süreçte de okunması gerekir.

İp Ritüelini Kim Yapar?

İp ritüelini kim yapar, ip ritüelini günümüzde medyum hocalar yapmaktadır. Medyum hocalar metafizik dünya ile ilişki içerisinde bu büyünün yapımında önemli rol oynar.

İp ritüeli geçmiş dönemlerden bu yana sıklıkla kullanılan bir büyü ritüeli olmuştur. Antik Yunan başta olmak üzere Mısır medeniyeti ve Mezopotamya medeniyetlerinde ip büyülerinin yapıldığı tarihsel kaynaklarda bilinmektedir.

İp Ritüelini Kim Yapar?

Aynı zamanda Uzak Doğu Asya uygarlıklarında da ip ritüellerinin yapıldığı biliniyor. Bu ritüel boşanma aşamasındaki çiftlerin arasını düzeltmek amacıyla yapılabilir. Aynı zamanda evi terk eden eşi eve geri getirmek amacıyla yapılabilir. Çiftler arasında sevgi bağının düşük olduğu durumlarda ip ritüelleri sevgi bağını güçlendirir.

İp Ritüeli Belirtileri

İp ritüeli belirtileri genellikle; baş ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, uyku hali, endişe, yalnızlık hissiyatı gibi belirtilerle kendisini gösterir. Eğer ki büyü yapılan kişi de bu tarz belirtileri gözlemliyorsanız, bu süreçte endişelenmenize gerek yoktur.

Aksine bu durum büyünün tesir ettiğini gösterir. Ayrıca bu ritüellerde karşılaşılan belirtiler kalıcı değildir, bir süre sonra kendiliğinde geçecektir. Bu belirtileri hisseden kişi kendisine büyü yapıldığının farkına varmaz, çünkü belirtiler gribal enfeksiyon benzeri rahatsızlıklarla paralellik gösterir.

İp ritüelleri günümüzde en çok kullanılan ve medyum hocalara sıklıkla başvurulan ritüel çeşitleri arasında bulunuyor. Ritüel tek seansta gerçekleşir ve tesir süresi 24 ile 48 arasında farklılık gösterir.

En Etkili İp Ritüeli

En etkili ip ritüeli 40 düğüm ile yapılan büyü ritüeli olarak bilinir. Ritüel yapılırken tılsımlı sözcüklerle ipler kördüğüm olacak şekilde birbirine bağlanır ve 40 düğüm atılır.

40 düğüm atıldıktan sonra ipler muskanın içine konur. Büyüyü yaptıran kişi evde bu muskayı gizli bir bölmede saklamalıdır. Ya da büyü yaptırılan kişinin kullandığı bir eşyaya konulması gerekmektedir. Her iki durumda da büyü tesir edecektir.

İp ritüelleri günümüzde çiftlerin arasını düzeltmek için uygulanan bir büyüdür, aynı zamanda boşanma aşamasındaki evliliklerin kurtarılmasında da etkili rol oynar. Ayrıca evlilikten kaçan bir partneriniz varsa ip ritüelleri evlenme sürecini hızlandıracak ritüel çeşidi olarak ön plana çıkar.

Kolay Tutan İp Ritüeli

Kolay tutan ip ritüeli medyum hocalar tarafından 1 ile 3 saatlik zaman dilimi içinde gerçekleştirilir. Ritüel yapıldığında 24 saat içinde tesirini gösterir ve büyünün yapıldığı kişinin davranışlarında farklılıklar gözlemlenir. Bu süreçte büyünün yapıldığı kişinin davranışları partnere karşı son derece ılıman ve hoşgörülü olur.

Aynı zamanda kişi partnerine karşı her daim saygılı tavırlar gösterir ve ayıca romantizm seviyesi partnerine karşı artar. Kişilerin aralarındaki buzlar ip ritüelleri sayesinde erir ve yerini sevginin ve aşkın olduğu bir ilişkiye bırakır.

Büyü yapılan kişi bu süreçte partneriyle arasındaki buzları tamamen erittikten sonra arasındaki sevgi bağını güçlendirmek amacıyla sosyalleşme ortamlarına partneriyle gitmek isteyebilir.

Wiki Ritual makalesi: https://en.wikipedia.org/wiki/Ritual

Yorum Yap