1. Ana Sayfa
  2. Ritüeller

Bağlama Ritüeli

Bağlama Ritüeli
Bağlama Ritüeli
0

Bağlama ritüeli ayrılma tehlikesi olan ya da ayrılmış kişilerin tekrar bir araya gelmeleri amacıyla yapılmaktadır. Ritüeller çok etkili olmasının yanında mutlaka uzman medyumlar tarafından yapılmaları gerekmektedir.

Medyum Cedide tarafından yapıldığında ritüelin etkisi kısa zamanda görülür. İstenen amaca ulaşılır. İnsanlar birbirine aşık olduklarında, evlendiklerinde bunun ömür boyu sürmesini isterler.

Mutlu şekilde başlayan ilişkilerde zaman içinde bir tarafın sevgisinde ve ilgisinde azalma olabilmektedir. Böyle olduğunda ise ilişkiler bitme noktasına gelebilmektedir.

İlişkisinin bitmesini istemeyen kişiler ise medyumun yapacağı ritüel ile yaşadıkları ayrılma endişesinden kurtulabilmektedirler. Ritüelleri kişinin kendisinin yapması mümkün olabiliyor. Yalnız gerçekten etkisinin görülmesi için medyum hoca tarafından yapılması gerekiyor.

Bağlama Ritüeli Nedir?

Bağlama ritüeli nedir araştıran kişiler bunun yaşanan ayrılma endişesini ortadan kaldırmak için yapılan işlemler olduğunu görebiliyorlar. Sevgisi azalan kişinin tekrar eskisi gibi sevmesi ve sıkı sıkıya bağlanması için bazı işlemler yapılıyor.

Medyumun kuvvetli nefesi ile edeceği dualar ve işlemlerle bu ritüelden istenen sonuç alınabiliyor. Aradaki soğukluğun aşılması için bazı dualar edilmesi gerekir. Bu duaların belli sayıda ve saatlerde edilmesi şarttır.

Sevenlerin ayrılmasını istemeyen medyum tüm işlemleri titiz şekilde gerçekleştirmektedir. Böylece bir taraf terk edip gitmiş dahi olsa geri gelmekte ve istenen bağlılık oluşmaktadır.

Cedide Hoca’nın ritüeli yapması ile birlikte etkisi de ömür boyu sürmektedir. Yaşanan büyük kavgalar bitmekte ve aşk ilk günkü gibi yoğun olmaktadır. Eşin gözü başka kadınlara kaymış olsa da bu durum sonlanıyor. Aklında sadece eşi, nişanlısı ya da sevgilisi oluyor.

Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Pek çok sorunun çözülmesi için yapılan ayrı ritüeller bulunmaktadır. Tüm ritüellerin yapılması konusunda da medyum hocanın uzmanlığı, havas ilmi ile memnun edici sonuçlar aldığı görülüyor.

Bağlama ritüeli nasıl yapılır incelendiğinde etkili şekilde medyum tarafından yapıldığı görülüyor. Hoca tüm işlemleri özenle yapıyor ve etkisinin kesin olmasını sağlıyor.

Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Evliliklerde ve ilişkilerde yaşanan sıkıntılardan dolayı bazen bir taraf terk etmiş ve uzaklara gitmiş olabilir. Bu gibi durumlarda ise ritüelin yapılması için kişinin resminin olması istenir.

Hoca kişinin resminin üzerine bazı dualar yazmaktadır. Ardından resme bakarak geri dönmesini ve aşkla dolmasını sağlayacak olan duaları etmektedir. Tüm işlemleri belli bir saatte yapıyor. Böylelikle etkisinin tam olması mümkün oluyor.

Bağlama Ritüeli Nasıl Bozulur?

Bağlama ritüeli nasıl bozulur ya da bozulması mümkün mü sorusuna evet cevabı verilmektedir. Sonuçta yapılan her işlemi bozmak için de uygulanabilen bir ritüel bulunuyor.

Kişinin büyük bir bağlılık duymasını sağlayan ritüelin bozulması için büyük bir dikkat gerekiyor. Bilinmesi gereken en önemli nokta ise bir işlemin bozulması yapılmasından daha zordur.

Bozulması için bazı duaların okunması ve işlemlerin yapılması gerekiyor. Bu duaları ve işlemleri medyum sizin adınıza yapmaktadır. Bu sayede yapılan ritüel ile istemeden bağlılık duyduğunuz kişiden ayrılabilmektesiniz.

Büyü bozma konusunda uzman olan medyum yapılan tüm büyüleri ve ritüelleri bozabiliyor. Güvenilir olmaya önem veren hoca bütün işlemleri gizlilikle yapıyor.

Bağlama Ritüelini Kim Yapar?

Bağlama ritüelini kim yapar sorunuza cevabı nefesi kuvvetli medyum hoca cevabı verilebiliyor. İnternette sevilen kişiyi bağlamayı sağladığı söylenen çeşitli dualar bulunuyor. Elbette dua etmek çok faydalıdır. Ama sadece dua ederek sevilen kişinin bağlanması mümkün olmaz.

Ayrıca bir duanın etkisinin artmasını kuvvetli nefesi ile medyum sağlıyor. Ritüelin tamamlanması için sadece dua edilmesi yeterli olmaz. Aynı zamanda bazı işlemlerin yapılması gerekir.

En etkili duaları belli sayılarda ederek ve işlemleri yaparak medyum ritüeli tamamlıyor. Yaptığı işlemler ile de danışanlarının memnun olmasını sağlıyor.

Sevdiğinizin sizden uzaklaştığını hissettiğinizde ya da ayrılmış olsanız dahi hoca ile görüşebilirsiniz. Yapacağı etkili bağlama ritüeli ile onun size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Bağlama Ritüeli Evde Yapılır mı?

Ritüeller çok özel işlemlerdir ve etkili olmaları ile de tercih edilmektedirler. Bunun yanında yapılacak hatalı işlemler etkili olmasını önler. Ayrıca ritüelde yapılacak en küçük bir hata etkisinin ters olmasına neden olur.

Bu gibi olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için bağlama ritüeli evde yapılır mı sorusuna hayır cevabı verilebiliyor. Duaları kendiniz okuyabilirsiniz ama sayısında olacak bir hata ya da telaffuz hatası olumsuz sonuçlar alınmasına neden olur.

Medyum sevenlerin ayrılmasını kesinlikle istememektedir. Bunun için tüm işlemleri özenle yapmaktadır. Evde başarısız olacak ve yaşanan ayrılığı uzatacak ritüelleri yapmaya çalışmamalısınız.

Medyum ile görüşerek ondan sizin adınıza yapmasını istemelisiniz. Böylece etkisini en fazla birkaç gün içinde görebilirsiniz. Birkaç gün içinde sevdiğiniz sizi terk etmiş olsa dahi geri dönecektir.

Bağlama Ritüeli Belirtileri

Bağlama ritüeli belirtileri medyum tarafından yapıldığında üç gün içinde görülmeye başlanıyor. Kişinin bu ritüelin etkisi ile duygularında değişiklikler oluyor. Kişinin kendisinin ritüelin etkisinde olduğunu anlaması çoğu zaman mümkün olmaz.

Bağlama Ritüeli Belirtileri

Çevresindeki insanlar tarafından kişinin davranışlarında ve duygularında değişiklikle olduğu fark edilir. En doğru kararı ise medyum ile yapılacak görüşme ile almak mümkün oluyor.

Bir kişiye bağlanması için yapılan ritüel ile şu belirtileri görülmeye başlanır:

  • Kişinin içinde aşırı bir bağlılık hissi oluşur.
  • Uyku soruları olur ve uyuduğu zamanlarda da ritüeli yaptıran kişiyi rüyalarında görmeye başlar.
  • Ritüeli yaptıran kişi yanında olmadığı anlarda dahi sesini duyduğunu hisseder.
  • Farklı kişilere duyulan ilgi biter. Artık sadece ritüeli yaptıran kişi arzulanır.
  • Uzakta olan kişi ritüeli yaptıran kişinin yanına döner.
  • Arada evlilik bağı yoksa evlenme arzusu oluşur.

Ritüeller konusunda detaylı makaleler burada: https://cedide.com/ritueller/

Yorum Yap