1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
0

Bağlama büyüsü nedir sorusuna cevap arayan bireyler ve bunun için internette araştırma yapan kişilerin karşılarına bu büyü ile ilgili oldukça fazla bilgi çıkmaktadır. Bu büyü, pek çok bireyin yaptırmak istediği büyülerin başında gelmektedir.

Sevgilisi ya da eşi olan bireylerin, genellikle tedbir amaçlı yaptırdıkları bu büyünün birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Sevgili için bağlama büyüsü, eş için bağlama büyüleri, uzaktan bağlama büyüleri gibi farklı türleri bulunan bu büyüde genel olarak amaç aynıdır.

Bu büyünün yapılmasının ardından, eğer büyü alanında tecrübeli bir Medyum Cedide Hoca tarafından yapılmışsa büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiye koşulsuz bir şekilde bağlılık hissetmeye başlar.

Bu büyünün geçmişi de çok eskiye dayanmaktadır. Osmanlı döneminde bile pek çok bireyin, eşi ya da sevgilisi için yaptırdığı bu büyü sayesinde ilişkiler içinde olması gereken bağlılık oluşmaktadır ve böylece bu ilişkilerin sağlam ve dayanıklı olması sağlanır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlanma büyüsü nasıl yapılır sorusu, internette sık karşılaşılan sorulardan biridir. Pek çok birey, eşinin ya da sevgilisinin kendisine bağlanmasını istemekte ve ilişkilerinin bozulmaması için bu büyüyü yaptırmaktadır.

Bu büyünün ilişkinin başında yapılması, daha sonraki tüm süreç boyunca karşıdaki kişinin bağlı kalmasını sağlayacağı için tavsiye edilmektedir. Fakat kimi zaman, boşanmanın veya ayrılığın eşiğine gelmiş bireyler de bağlanma büyüsü aracılığı ile karşılarındaki kişiyi tekrar kendilerine bağlamak istemektedirler.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gelelim bu büyünün nasıl yapıldığına. Bu büyünün yapılması için diğer pek çok büyüde de gerekli olan temel bilgiler gereklidir. Bu bilgiler büyüyü yaptıran ve büyü yapılan kişinin isimleri, annelerinin isimleri, doğum tarihi, fotoğraf gibi bilgilerdir. Bu bilgiler büyüyü yapacak olan medyum hocaya verilmelidir. Medyum hoca bu bilgileri ve ruhani özelliğini kullanarak büyüyü yapar.

Bu büyüde yapılan şeylerin sırası ile ve eksiksiz bir şekilde yapılması çok önemlidir. Aksi takdirde büyü tutmaz ve verilen emekler boşa gitmiş olur.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu, bu büyüyü yaptırıp pişman olan ya da kendisine bağlayan büyüler yaptırıldığını düşünen bireylere yapılan bir şeydir. Büyüyü yaptırmak kadar bozdurmak da emek ister ve doğru kişiler tarafından yapılmaz ise büyü tam anlamıyla bozulmaz.

Aslında bağlama büyüsünün bozulması için yapılan ritüel, zıt işlemler içerdiği için bozmak için uygulanan yöntem de soğutma büyüsüdür.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüyü bozdurmak isteyen kişi, işinin ehli bir medyum hocaya giderek soğutma büyüsü yaparsa büyü bozulmuş olur. Ya da kendisine büyü yapıldığını düşünen kişi, eğer kimin büyü yaptırdığını biliyor ve yeterli bilgilere sahipse soğutma büyüsü ile karşısındaki kişiyi kendisinden soğutabilir.

Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

Bağlama büyüsünü kim yapar sorusunu özellikle evde büyü yapmak isteyen kişiler sık sık internette araştırmaktadır. İnternette pek çok yanlış bilgi yer almaktadır ve çoğu sitede gerekli adımların uygulanması halinde büyünün yapılabileceği söylenmektedir.

Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

Bağlama büyüsü ya da diğer herhangi bir büyünün yapılabilmesi için gerekli bazı şartlar bulunmaktadır ve bu şartlar yerine getirilmezse büyü tutmaz ve büyüyü yapmaya çalışan kişinin emekleri boşa gider.

Peki bu büyünün tutması için gerekli şartlar nelerdir ve kimler bağlama büyüleri yapabilir?

  • Bağlama büyüsünün yapılabilmesi için gerekli olan bazı bilgiler vardır. Bunlar büyü yaptıran kişi ve büyü yapılan kişinin isimleri, anne adları, doğum tarihleri ve bu kişilere ait fotoğraflardır. Eğer bilgiler doğru verilmezse büyü tutmayacaktır.
  • Bağlama büyüsü herkes tarafından yapılabilecek bir büyü değildir. Büyülerin alanında tecrübeli bir medyum hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü büyüde uygulanan adımlar her ne kadar doğru olsa da eğer ruhani güçleri bulunmayan biri tarafından yapılırsa büyü tutmayacaktır.
  • Büyü yapılırken uyulması gereken bir sıra vardır. Bu sıraya uyulmalı ve her adım eksiksiz olarak yerine getirilmelidir.

Tüm bunlar uygulanırsa büyü kısa süre içerisinde tutacaktır.

Bağlama Büyüsü Evde Yapılır mı?

Bağlama Büyüsü Evde Yapılır mı?

Bağlama büyüsü evde yapılır mı sorusu, eşini ya da sevgilisini bir an önce kendine bağlamak isteyen bireylerin merak ettikleri bir konudur. Diğer büyülerde olduğu gibi bu büyünün de tecrübeli ve yetenekli bir medyum ya da hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Bu nedenle bağlama büyüsü, evde yapılmaya müsait bir büyü değildir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü belirtileri ve yoğunluğu kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Eğer büyü yapılan kişi zor biriyse belirtiler kendini daha yavaş bir şekilde göstermektedir fakat bu kişi kolay bir karaktere sahipse büyünün etki etme süresi daha kısa olmakta ve belirtilerin yoğunluğu da artmaktadır.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Peki bağlama büyülerinin belirtileri nelerdir?

  • Ruhaniler, sık sık bağlama büyüsü yapılan kişinin rüyalarına girerler ve bu kişinin rüyasında büyüyü yaptıran kişiyi görmesini sağlarlar.
  • Daha sonra büyüyü yaptıran kişinin sesi, büyü yapılan kişinin kulağına yine ruhaniler tarafından fısıldanır.
  • Bir süre sonra büyü yapılan kişi sürekli büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar ve bu durum kendi iradesinden bağımsız bir şekilde devam eder.
  • Daha sonra büyü yapılan kişi her yerde büyü yaptıran kişiyi görmeye başlar ve bu kişiye zamanla aşık olur ve bağlanır.

En Etkili Bağlama Büyüsü

En etkili bağlama büyüsü diye bir şey yoktur. Bağlama büyülerinin çeşitleri bulunmaktadır ve bu çeşitler arasından medyum hocamız tarafından seçilen büyü, büyü yaptıran kişiye anlatılarak yapılır.

En Etkili Bağlama Büyüsü

Büyünün etkili olması büyüyü yapan medyum hocanın tecrübeli olmasına ve tüm adımları eksiksiz ve sırası ile yapmasına bağlıdır. En etkili diye bir büyü çeşidi bulunmamaktadır.

Yorum Yap