1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Ayırma Duası

Ayırma Duası
Ayırma Duası
0

Ayırma duası nedir sorusuna verilebilecek pek çok cevap vardır. Çünkü ayırma deyince hemen hemen herkesin aklına ilişki anlamında ayrılma gelse de ayırma duası ile dua edilen kişiyi pek çok zararlı alışkanlıktan kurtarmak da mümkündür. Genel olarak ayırma duasının yapılabileceği konular şunlardır:

 • Sevgilileri, evlileri, sözlüleri ayırma
 • Bir kişiyi ailesinden ayırma
 • Bir kişiyi bulunduğu işten ayırma
 • Kötü arkadaş çevresinden ayırma
 • Sigara, alkol, uyuşturucudan ayırma
 • Fazla para harcayan kişileri bu durumdan kurtarma
 • Çok fazla yemek yeme alışkanlığı bulunan kişileri bu durumdan kurtarma

Bu liste uzayıp gidebileceği gibi anlaşılması gereken nokta, ayırma duasının sadece kadın erkek ilişkileri için değil pek çok şey için kullanılabilen bir dua olduğudur.

Bu dua pek çok kişi tarafından negatif anlama gelse de kişiye zarar veren şeylerden kurtulma yolu olarak da kullanıldığı için olumsuz bir durum olarak değerlendirmemek gerekir.

Ayırma Duası Nasıl Okunur?

Ayırma duası nasıl okunur sorusu, kendi başına dua etmek isteyen bireyler tarafından cevabı merak edilen soruların başında gelmektedir. Ayırma duası, kimi zaman kişinin kendisi için okunurken kimi zaman da ailesinin, arkadaşlarının, eşinin iyiliğini isteyen kişiler tarafından okutulmaktadır.

İnsanlar çoğu zaman gerçekleşmesini istedikleri şey için büyü ya da duaya başvurmaktadırlar. Büyü yaptırırken ruhani varlıklar ile iletişime geçildiği için daha kolay bir yöntem olan dua yöntemi de tercih edilir.

Ayırma duasının nasıl okunduğunun net bir şekilde tarif edilmesi mümkün değildir. Çünkü ayırma duasının etkili olabilmesi için bu duanın tecrübeli, kendini bu işe adamış bir medyum ya da hoca tarafından okunması gerekir. Duanın okunurken eksiksiz ve hatasız bir şekilde okunması tutabilmesi için çok önemlidir.

Ayrıca iyi bir medyum ya da hoca tarafından okunmayan dua, yeterince etkili olmayacaktır. Bu nedenle medyum hoca seçimi çok önemlidir. Medyum Cedide Hoca, her türlü ayırma duasını sizlerin şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek sizler ve sevdikleriniz için dikkatli bir şekilde okumaktadır.

Ayırma Duası Nasıl Bozulur?

Ayırma duası nasıl bozulur sorusu, duayı okutan ve bundan pişmanlık duyan ya da kendisine bu konuda büyü yapıldığını ya da dua okunduğunu düşünen bireyler tarafından merak edilmektedir.

Ayırma duasının bozulması da okunması kadar dikkatli yapılması gereken bir iştir. Bunun için de bir medyum ya da hocaya gidilmesi gerekmektedir. İnternetten öğrenilen ve doğruluğu bilinmeyen duaların okunması herhangi bir işe yaramaz.

Ayrıca duayı eden kişinin temiz kalpli bir insan olması da tutması için gereklidir. İyi seçilmiş bir medyum Cedide hocada bu özellikler vardır ve bu hoca tarafından okunan dua kısa süre içerisinde tutacaktır.

Ayırma Duasını Kim Okur?

Ayırma duasını kim okur sorusu, ayırma duası okutmak isteyen bireyler tarafından sık sık araştırılan bir konudur. İnternette yer alan pek çok yanlış bilgiye göre bu duanın evde herkes tarafından okunabileceği söylenmektedir. Fakat bu doğru bir bilgi değildir.

Okunan duanın etkili olması için duayı okuyan kişinin temiz kalpli, iman sahibi olması gerekmektedir. Ayrıca okunacak duanın eksik ya da hatalı okunması da duanın tutmasını engelleyeceği için bu duanın bir medyum ya da hoca tarafından okunması önerilir.

Siz de ayırma duası okutmak istiyor ve etkili olmasını istiyorsanız medyum hocamızdan randevu alarak ayırma duasını okutabilirsiniz.

Ayırma Duasını Kim Okur?
Ayırma Duasını Kim Okur?

Ayırma Duası Evde Okunur mu?

Ayırma duası evde okunur mu sorusu, hızla ayırma duası okumak ve etkisini görmek isteyenler tarafından araştırılan konulardan biridir. Ayırma duası da bir dua çeşidi olduğu için tabii ki evde okunmasında bir sakınca yoktur. Fakat duaların tutması için duayı eden kişinin iman gücünün yüksek olması ve temiz kalpli olması önemlidir. Bu nedenle medyum hocamız tarafından okunan dua ile evlerde okunan duanın aynı olduğunu söyleyemeyiz.

Yapılan duanın etkili olmasını istiyorsanız sizleri medyum hocamızın duasının gücüne teslim ediyoruz.

Ayırma Duası Belirtileri

Ayırma duası belirtileri, yapılma amacı, yapılan kişi gibi etkenlere göre değişmektedir. Belirtileri kısaca şöyle açıklayabiliriz.

 • Eğer kişiyi sevgilisinden, eşinden ayırmak için bu dua okunmuşsa zamanla bu çift arasında sebepsiz kavgalar, nefret ve uzaklaşma hisleri başlar. En sonunda ilişki ayrılır ile sonlanır.
 • Eğer ayırma duası kişiye zararlı olan sigara, alkol, uyuşturucu gibi şeyler için okunduysa kişi kullandığı şeylerden zevk almamaya, tiksinmeye başlar ve bir daha bu maddeleri kullanmaz.
 • Çok para harcayan ya da çok yemek yiyen insanlara okunan dua sonucunda dua okunan kişi çok para harcadığının farkına varır, alışverişten ve para harcamaktan sakınır. Çok yemek yiyen kişi yediği miktarı azaltarak normal boyutlara getirir.

En Etkili Ayırma Duası

En etkili ayırma duası, duanın ne sebeple okunacağına göre farklılık gösterir. Örneğin ilişkide ayrılma yaşanmasını isteyen bir kişi için okunacak dua ile bir bağımlılıktan kurtulmak için okunması istenen dua aynı değildir.

En Etkili Ayırma Duası
En Etkili Ayırma Duası

Uygun bir medyum hocaya danışılması halinde, hoca danışanını dinler ve onun için en hayırlı duayı okuyarak ayırma duasını tamamlar.

Yorum Yap